Jas mesiaca

Interdrought2020.com Jas mesiaca Image
Trávit čas knihou Jas mesiaca! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jas mesiaca a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Takeo Otori a Kaede Shirakawa sú teraz manželia a sú odhodlaní ešte väčšmi posilniť svoje panstvá. Ich rýchly sobáš rozzúri Daiičiho Araia, veľmoža, ktorý ovláda väčšinu Troch krajín, a urazí šľachtica pána Fudžiwaru, ktorý považoval Kaede za svoju snúbenicu. Tretia kniha Príbehov klanu Otoriovcov Jas mesiaca sleduje osudy Takea a Kaede, keď sa pokúšajú upevniť svoju moc a naplniť proroctvo svätej ženy: Tvoja zem bude siahať od mora k moru, no za mier sa zaplatí krvipreliatím. Päť bitiek ti zabezpečí mier, štyri vyhráš, piatu prehráš...

NÁZEV SOUBORU: Jas mesiaca.pdf

AUTOR: Lian Hearnová

ISBN: 8055111804

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lunárny filter znižuje jas Mesiaca štyrikrát, a tým pozorovateľovi umožňuje prehliadať detaily na povrchu satelitu bez akýchkoľvek prekážok. Veľkou výhodou je to, že filter Binorum Moon neskresľuje farby a odovzdáva ich úplne prirodzeným spôsobom. Ďalšie použitie tohto filtra je rozdelenie dvojhviezd.

Pri fotení zatmenia Mesiaca máte na rozdiel od fotenia iných vesmírnych úkazov tú výhodu, že vám prácu nebude komplikovať svetelné znečistenie. Fotiť tak môžete aj uprostred mesta. Počas zatmenia sa však dramaticky mení jas Mesiaca a tak je fotograf obmedzený expozičným časom 1/60 sekundy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY