Rekordy zvierat

Interdrought2020.com Rekordy zvierat Image
Trávit čas knihou Rekordy zvierat! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rekordy zvierat a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento krásny zošit so samolepkami umožňuje nalepiť obrázky 63 divých a domácich zvierat. Po prilepení všetkých samolepiek má dieťa k dispozícii prekrásnu obrázkovú knižku z množstvom informácií o žirafách, ťavách, delfínoch a ďalších živočíchoch žijúcich na Zemi.

NÁZEV SOUBORU: Rekordy zvierat.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081120060

VELIKOST SOUBORU: 6,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rekordy psov: Najdlhšie psie uši majú dĺžku 34,9 cm (ľavé ucho) 34,2 cm (pravé ucho). Patrí bloodhoundovi menom Tigger, ktorého vlastní Bryan a Christina Flessner zo štátu Illinois v USA. Najmenší žijúci pes (dĺžka) Najmenší žijúci pes na dĺžku meria 15,2 cm od nosa až po koniec chvostu.

Rekordy zvířat. Nejširší tlapy 29.10.2008 14:55 Relativně nejširší tlapy (tj. ve srovnání s velikostí těla) má rosomák (Gulo gulo), který žije v chladných severských oblastech. Rosomák je rovněž největší lasicovitou šelmou a jeho široké tlapy mu umožňují se pohybovat i ve vysokém sněhu, do které ho se tak neboří.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY