Tajný deník Anny Boleynové

Interdrought2020.com Tajný deník Anny Boleynové Image
Trávit čas knihou Tajný deník Anny Boleynové! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajný deník Anny Boleynové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha nám přiblíží osud dvou nejznámějších žen anglické historie. Obě milované i nenáviděné Jindřichem VIII., obě vášnivé a tvrdohlavé ženy: Anna Boleynová byla královnou jen tisíc dní, její dcera Alžběta I. přes čtyřicet let. Bláznivě zamilovaný Jindřich, tehdy ženatý s Kateřinou Aragonskou, propadl kouzlu Anny Boleynové. Jeho vášnivý cit k ní se rozhořel s takovou silou, že téměř otřásl základy Anglie a křesťanství. Protože papež odmítl manželství s Kateřinou rozvést, Jindřich se od Říma odtrhl, založil anglikánskou církev, té se postavil do čela a s Annou se oženil. Vášeň však vyhasla stejně rychle, jako vzplála, a když mu Anna porodila místo vytouženého syna dceru Alžbětu, bez milosti ji zapudil. Anna upadla v nemilost a skončila na popravišti, avšak její tajný deník, který si bez vědomí krále vedla, ji přečkal. O mnoho let později se dostal do rukou mladé královně Alžbětě. Až z jeho stránek se dozvěděla o své ostouzené matce pravdu. Historický román Tajný deník Anny Boleynové od autorky Robin Maxwell vás uchvátí svým realistickým pohledem i silným příběhem hlavních postav.

NÁZEV SOUBORU: Tajný deník Anny Boleynové.pdf

AUTOR: Robin Maxwell

ISBN: 9788074667299

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

O mnoho let později se dostal do rukou mladé královně Alžbětě. Až z jeho stránek se dozvěděla o své ostouzené matce pravdu. Historický román Tajný deník Anny Boleynové od autorky Robin Maxwell vás uchvátí svým realistickým pohledem i silným příběhem hlavních postav.

Všechny informace o produktu Kniha Tajný deník Anny Boleynové, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajný deník Anny Boleynové. Tajný deník Anny Boleynové od 241 Kč - Heureka.cz

SOUVISEJÍCÍ KNIHY