Josef Navrátil

Interdrought2020.com Josef Navrátil Image
Trávit čas knihou Josef Navrátil! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Josef Navrátil a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Formou stručných poznámek v chronologickém sledu autor shromažďuje významné údaje historie života a díla českého malíře druhé poloviny 19. století Josefa Navrátila, umělce evropské úrovně, který navázal na tradici našeho malířského umění 17. a 18. století, významně ovlivnil směr jeho dalšího rozvoje a v určitých slohových a koloristických projevech tvorby předešel svojí dobu. První část publikace je věnována času Navrátilova života, druhá část zaznamenává ohlasy jeho rozsáhlého díla malířského a kreslířského v době od úmrtí do dvoustého výročí narození, třetí část doplňuje text souborem reprodukcí několika Navrátilových obrazů a kreseb.

NÁZEV SOUBORU: Josef Navrátil.pdf

AUTOR: Dimitrij Slonim

ISBN: 9788090293885

VELIKOST SOUBORU: 9,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Josef Navrátil, s.r.o. Aktuální informace: Vzhledem k epidemiologické situaci řešíme většinu požadavků pacientů telefonicky - tel. 792 270 176. Vlastní ambulance v prostorách polikliniky je omezena. Návštěva ordinace je možná pouze po předchozí telefonické domluvě na konkrétní hodinu.

Podrobnosti o firmě Josef Navrátil - IČO 73597830 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

SOUVISEJÍCÍ KNIHY