Návrh

Interdrought2020.com Návrh Image
Trávit čas knihou Návrh! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Návrh a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu.Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí.Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.

NÁZEV SOUBORU: Návrh.pdf

AUTOR: Elle Kennedy

ISBN: 9788026903109

VELIKOST SOUBORU: 7,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Já mám taky jeden návrh. Pojďme to udělat tak, aby si Anne "poseru každej zajímavej námět" Fletcher už nikdy nic nenatočila. Sandra Bullock zvládá roli tvrdé a nekompromisní editorky - ala Meryl Streep v ďábel nosí Pradu - na výbornou.

Naplánujte si libovolný prostor Pokud potřebujete návrh zahrady, rodinného domu, nebo jeho části, dětského hřiště, jednoduše libovolného prostoru, na který si jen vzpomenete, vyměňte tužku a papír za počítačový program TurboFLOORPLAN Dům & Interier & Zahrada Pro v15.Svého rozhodnutí nebudete litovat. Navrhování Vás bude bavit.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY