Podvodnice

Interdrought2020.com Podvodnice Image
Trávit čas knihou Podvodnice! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Podvodnice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tereza přichází na prahu dospělosti o domov i celou rodinu, a proto se musí vypořádat s úplně jinými starostmi než její vrstevníci. Nedostatek financí chce vyřešit pracovním pobytem v zahraničí, kde chce také začít nový život. Její plán však naruší nečekaná náhoda. Na berlínském letišti potká dívku, která je jí nápadně podobná. Násilná záměna jí otevře dveře do nádherného bezstarostného života a postupně objeví „klíč“ k nevídanému bohatství. Stále hlouběji se však zaplétá do lží, z nichž nevidí východisko. Navíc se seznamuje s nebezpečně přitažlivým mužem, který ve skutečnosti patřil její dvojnici. Kdo ze záměny vyjde jako vítěz a kdo jako poražený? Dá se vůbec žít život někoho jiného? Je možné stavět své štěstí na lži?

NÁZEV SOUBORU: Podvodnice.pdf

AUTOR: Kristína Ježovičová

ISBN: 9788072438198

VELIKOST SOUBORU: 7,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Loni jsem podvodnice dělala, to mokré těsto je vážně takové slizké a nedá se s ním moc dělat, takže se to napřed chvíli lepí, kousky toho povrchu postupně opadají a zbytek už je docela normální, i když drobivé, těsto.

Ohodnoťte recept: Falešné šlehačkové podvodnice. JARMILA (neregistrovaný) 15. 12. 2015 23:06:52. Parada hned je zkusim hledala jsem recept na ne delavaly jsme je doma s mamkou ale pod vodou tak uvidim jak budou chutnat ,ale mela jsem dojem ,ze se ještě macely v rumu Nemate někdo s nimi zkušenost ? Diky Jarmila. Odpovědět.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY