Zakrslý králík

Interdrought2020.com Zakrslý králík Image
Trávit čas knihou Zakrslý králík! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zakrslý králík a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zakrslí králíci potřebují společnost, chtějí hrabat, schovávat se a mít dostatek pohybu. Navíc milují pestré krmení. Pokud jim to všechno poskytnete, budete bohatě odměněni překvapivým nahlédnutím do králičího života. Aby se vaši zakrslí králíci měli opravdu dobře a mohli předvádět své rozmanité způsoby chování, najdete v našem rádci všechno, co je třeba vědět o jejich chovu, péči, krmení a zdraví. A navíc spoustu vyzkoušených tipů a nápadů na nejlepší domácí zábavní parky a vhodné králičí aktivity.

NÁZEV SOUBORU: Zakrslý králík.pdf

AUTOR: Monika Wegler

ISBN: 9788072369157

VELIKOST SOUBORU: 9,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Zakrslý králík, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zakrslý králík. Zakrslý králík od 92 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

můj zakrslý králík (izabela, 13. 5. 2014 17:58) Ahoj:-) Po dovolené dostanu králíka:-) Je sním víc práce než jsem čekala, ale mě to nevadí protože je hrozně roztomilý:-):-) Tvoje stránky mi hodně pomáhají se na to připravit a dozvídat se nové věci:-):-)Máš to tu moc hezké:-)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY