Výroba vína u malovinařů

Interdrought2020.com Výroba vína u malovinařů Image
Hledáte knihu Výroba vína u malovinařů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Pavel Pavloušek? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se vyvíjející vinařské vědy. Malovinaři se v první části knížky dozví podstatné informace týkající se všech fází procesu výroby vína. Ve druhé části pak najdou krok za krokem důležité technologické zásady moderní výroby bílých, růžových a červených vín. Výrobci vína a pěstitelé révy zajisté ocení souhrnnou kapitolu o možnostech využívání internetových portálů, které nabízejí potřebné a užitečné informace a jejichž prostřednictvím jim Ministerstvo zemědělství ČR a Státní zemědělská a potravinová inspekce napomáhají zařadit se mezi evropskou špičku.

NÁZEV SOUBORU: Výroba vína u malovinařů.pdf

AUTOR: Pavel Pavloušek

ISBN: 9788024734873

VELIKOST SOUBORU: 7,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Výroba vína u malovinařů. Pavel Pavloušek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Zavzpomínejte na TOTÁLN! SEZONU SK Slavia Praha díky knižní podobě dokumentárního seriálu plné fotografií a rozhovorů.

Všechny informace o produktu Kniha Výroba vína u malovinařů - Pavel Pavloušek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Výroba vína u malovinařů - Pavel Pavloušek.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY