Výroba vína u malovinařů

Interdrought2020.com Výroba vína u malovinařů Image
Trávit čas knihou Výroba vína u malovinařů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Výroba vína u malovinařů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se vyvíjející vinařské vědy. Malovinaři se v první části knížky dozví podstatné informace týkající se všech fází procesu výroby vína. Ve druhé části pak najdou krok za krokem důležité technologické zásady moderní výroby bílých, růžových a červených vín. Výrobci vína a pěstitelé révy zajisté ocení souhrnnou kapitolu o možnostech využívání internetových portálů, které nabízejí potřebné a užitečné informace a jejichž prostřednictvím jim Ministerstvo zemědělství ČR a Státní zemědělská a potravinová inspekce napomáhají zařadit se mezi evropskou špičku.

NÁZEV SOUBORU: Výroba vína u malovinařů.pdf

AUTOR: Pavel Pavloušek

ISBN: 9788024734873

VELIKOST SOUBORU: 9,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

Výroba vína u malovinařů Prodej skončil. Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se vyvíjející vinařské vědy.

Výroba vína u malovinařů . Titul: Výroba vína u malovinařů Autor: Pavel Pavloušek EAN: 9788024712475 ISBN: 80-247-1247-4 Nakladatel: GRADA Publishing, a.s. Rok vydání: 2006 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 145 x 205 mm Počet stran: 100 Váha: 152 g Jazyk: CZE Výroba vína u malovinařů - Pavel Pavloušek

SOUVISEJÍCÍ KNIHY