Disney: Pohádky na dobrou noc

Interdrought2020.com Disney: Pohádky na dobrou noc Image
Trávit čas knihou Disney: Pohádky na dobrou noc! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Disney: Pohádky na dobrou noc a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nové vydání kultovní knihy pohádek od DisneyhoS Disneyho hrdiny vyrůstá už několikátá generace. Milované pohádky na dobrou noc se nyní opět vracejí, aby na cestě do říše snů doprovodily ty nejmenší děti a jejich rodičům připomněly dětství. Pohádky a hravé básničky doprovázené půvabnými ilustracemi zvou do kouzelného světa Mickeyho, Minnie a jejich přátel z časů, kdy byli malými, roztomilými batolaty.

NÁZEV SOUBORU: Disney: Pohádky na dobrou noc.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025248010

VELIKOST SOUBORU: 7,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zatímco Skeeter Bronson hlídá sestřiny děti, popustí uzdu své fantazii a začne jim vyprávět pohádky na dobrou noc. Jeho život se jednou provždy změní, když tyto fantastické příběhy začnou záhadně ožívat.

V kategorii Pohádky naleznete knihy s příběhy o skřítcích, vílách, čertech, dracích a nechybějí samozřejmě ani krásné princezny a stateční princové. Můžeme Vám doporučit novinku Lichožrouti, při které se Vy i Vaše děti jistě hodně nasmějí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY