Tajemné podzemí V. díl

Interdrought2020.com Tajemné podzemí V. díl Image
Trávit čas knihou Tajemné podzemí V. díl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajemné podzemí V. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tajemné podzemí - Severní Čechy - pátá kniha populární encyklopedie, seznamující čtenáře s historickým podzemím České republiky.Pohraniční hory na severu Čech, impozantní vrcholy Českého Středohoří, pískovcové stěny Českosaského Švýcarska, skalní hrady Českého ráje, jeskyně a důlní štoly v podhůří Krušných, lužických a Jizerských hor, hrady a zámky v Podkrkonoší, starobylá města - Česká Lípa, Teplice, Terezín, Litoměřice, kláštery v Oseku či Doksanech, to jsou jen zlomky míst, skrývajících ve svém podzemí mnohá tajemství...Autorům se podařilo nashromáždit a uspořádat nebývalé množství informací a dokumentů, které i zde v severních Čechách mnohdy uvedou historická fakta do zajímavých a často i nečekaných souvislostí.

NÁZEV SOUBORU: Tajemné podzemí V. díl.pdf

AUTOR: Jitka Lenková

ISBN: 8086367592

VELIKOST SOUBORU: 3,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Tajemné podzemí V.díl - Severní Čechy od Miloš Štraub,Jitka Lenková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pátá ze série knih, která seznamuje s historickým podzemím České republiky. Pohraniční hory na ...

Tajenmé podzemí-Střední a severní Morava-Slezko Je osmým a zároveň závěrečným dílem populární encyklopedie mapující historické podzemí Čech a Moravy. Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY