Náhodná procházka po Wall Street

Interdrought2020.com Náhodná procházka po Wall Street Image
Náhodná procházka po Wall Street je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Burton G. Malkiel. Přečtěte si s námi knihu Náhodná procházka po Wall Street na interdrought2020.com
V této knize se naučíte základní terminologii burzy i to, jak se na ní pohybovat s pomocí snadno pochopitelné dlouhodobé investiční strategie, která skutečně funguje. Využívaje svých vlastních pestrých zkušeností ekonoma, finančního poradce a úspěšného investora Malkiel ukazuje, že i navzdory nedávným protichůdným tvrzením takzvaných expertů v době finanční krize má jednotlivec, který kupuje a drží nízkonákladové a mezinárodně diverzifikované akcie obsažené v tržních indexech, stále vysokou pravděpodobnost být úspěšnější než portfolia pečlivěvybraná profesionály i s využitím sofistikovaných analytických metod.Naučíte se vyhodnocovat potenciální návratnost nejen akcií a dluhopisů, ale i široké škály investičních příležitostí - od účtů peněžního trhu a nemovitostního investičního trustu přes pojištění až po vlastnictví domů a hmotných statků jako zlata nebo sběratelských předmětů. Také se dozvíte, jak si nejlépe naplánovat budoucnost s pomocí investičního průvodce životním cyklem, který uzpůsobuje investiční strategie pro každou věkovou skupinu. Malkiel navíc obohatil toto vydání o zaměření pozornosti na rozvíjející se trhy, kde prudký růst a industrializace mohou nabízet příležitosti na dlouhodobé zisky. Ostřílení i naprosto začínající investoři s libovolně vysokou či nízkou ochotou riskovat najdou v knize důležitá fakta a návod, jak krok za krokem ochránit a rozmnožit těžce vydělané peníze.

NÁZEV SOUBORU: Náhodná procházka po Wall Street.pdf

AUTOR: Burton G. Malkiel

ISBN: 9788073493073

VELIKOST SOUBORU: 2,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

V této knize se naučíte základní terminologii burzy i to, jak se na ní pohybovat s pomocí snadno pochopitelné dlouhodobé investiční strategie, která skutečně funguje.

Náhodná procházka po Wall Street Autor: Malkiel, Burton G. Nakladatel: Pragma EAN: 9788073493073 ISBN: 978-80-7349-307-3 Originál: A Random Walk Down Wall Street Překlad: Kudrnáčová, Petra Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY