Čítanka 5 pracovní sešit

Interdrought2020.com Čítanka 5 pracovní sešit Image
Čítanka 5 pracovní sešit je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jitka Cardová. Přečtěte si s námi knihu Čítanka 5 pracovní sešit na interdrought2020.com
Pracovní sešit k Čítance 5 je její volnou součástí. Tvoří s ní organický celek. Podporuje dosahování očekávaných výstupů a rozvoj klíčových kompetencí pomocí úkolů a cvičení různého typu pro zdatné i méně zkušené čtenáře. Prostřednictvím zadání úkolů i jejich řešení se děti dozvídají více o tom, co znamená čtení a literatura. Sešit nastiňuje různé možnosti, jak pracovat s ukázkami z učebnic a s ilustracemi. Cvičení ověřují, zda čtenář textu porozuměl a zda si s ním umí poradit. Motivace k zážitkovému čtení je nejdůležitějším záměrem pracovního sešitu.

NÁZEV SOUBORU: Čítanka 5 pracovní sešit.pdf

AUTOR: Jitka Cardová

ISBN: 9788072301973

VELIKOST SOUBORU: 4,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

DOPRODEJ Německá čítanka pro 5. - 7. ročník MEIN ERSTEST LESEBUCH. Katalog: 0-07. Cena 20 Kč. DOPRODEJ Lidské tělo - Der menschliche Kőrper - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník. Katalog: 0-08.

Nakladatelství ALTER funguje na trhu učebnic od roku 1990. Nabízí úplnou řadu učebnic pro 1. stupeň ZŠ, pro 2. stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií je v nabídce úplná řada učebnic českého jazyka a řada učebnic zeměpisu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY