Galerie mrtvých

Interdrought2020.com Galerie mrtvých Image
Trávit čas knihou Galerie mrtvých! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Galerie mrtvých a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali.Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění. Vítejte v Galerii mrtvých.

NÁZEV SOUBORU: Galerie mrtvých.pdf

AUTOR: Chris Carter

ISBN: 9788075950635

VELIKOST SOUBORU: 7,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Galerie mrtvých od Chris Carter. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Galerie mrtvých - Chris Carter. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY