Labour Code - Občiansky zákonník

Interdrought2020.com Labour Code - Občiansky zákonník Image
Trávit čas knihou Labour Code - Občiansky zákonník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Labour Code - Občiansky zákonník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ďalšia publikácia z novej edície Translated Legislation vydavateľstva IURA EDITION prináša profesionálny preklad úplného znenia zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce do anglického jazyka, účinného od 1. januára 2012. Súčasťou publikácie je aj slovenská verzia úplného znenia Zákonníka práce.Publikácia je určená širokej odbornej verejnosti, ktorá potrebuje zorientovať sa v terminológii pracovného práva a používať ju aj v anglickom jazyku, ako i všetkým podnikateľom, ktorí používajú anglický jazyk pri svojej každodennej pracovnej činnosti.

NÁZEV SOUBORU: Labour Code - Občiansky zákonník.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788080784393

VELIKOST SOUBORU: 5,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Labour Code - Zákonník práce od na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Kniha Labour Code - Zákonník práce prináša úplné znenie zákona č.311/2001 Z.z. Zákonník práce dvojjazyčne - v anglickom a slovenskom jazyku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY