Nechtění

Interdrought2020.com Nechtění Image
Trávit čas knihou Nechtění! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nechtění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Z rychlíku X-2000, který přijel na stockholmské hlavní nádraží, zmizela malá holčička. Policie začne brzy podezřívat jejího otce, na jehož dopadení vynaloží veškeré síly. Na jiném místě ve Švédsku se zatím před mužem, kterého zpočátku považovala za svého vysněného prince a osvoboditele, skrývá mladá žena. Dobře ví, proč holčička zmizela, a chystá se k dalšímu útěku. Policejní vyšetřování vede legendární komisař Alex Recht, kterému pomáhá horlivý kriminalista Peder Rydh a v neposlední řadě Fredrika Bergmanová, jejímž původním záměrem byla kariéra houslistky. Místo toho však skončila na policii a teď musí ze všech sil bojovat proti větru, aby zavedla vyšetřování jiným směrem, než tím, který se v první chvíli zdál nejpravděpodobnější. Případ plný rafinovaného zla zatím narůstá do stále větších rozměrů. Vyšetřovací tým nemá času nazbyt, pokud nemá dojít k dalším ztrátám na životech. Kolik mají času, než pachatel udělá další tah? A kdo je záhadná žena jako stín? Je třeba ji najít, aby na své místo zapadl i poslední kousek skládanky?

NÁZEV SOUBORU: Nechtění.pdf

AUTOR: Kristina Ohlsson

ISBN: 9788087497722

VELIKOST SOUBORU: 5,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Naladění ve stylu nechtění. Lidské bažení a snažení je zatím většinou bez míry. V plně běžícím antropocénu chybí vyváženost ve vztahu k přírodě, kdy se stále bezhlavě dobývá, co se dá, těží se ze všech míst a ze všech možných krajin a moří. Fosilní průmysl pak způsobuje uvolňování metanu (díky ...

Nechtění. Z rychlíku X-2000, který přijel na stockholmské hlavní nádraží, zmizela malá holčička. Policie začne brzy podezřívat jejího otce, na jehož dopadení vynaloží veškeré síly.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY