Lymfologie

Interdrought2020.com Lymfologie Image
Hledáte knihu Lymfologie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Ethel Földi? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Základní učebnice v oboru, překlad již 7. vydání, které vyšlo v nakladatelství Urban&Fischer ze skupiny ELSEVIER. Čtenář zda najde opravdu vše potřebné a aktuální: anatomii a fyziologii lymfatického systému, příčiny a původ onemocnění lymfatického systému, diagnostiku, léčbu a průběh všech lymfologických patologických obrazů z lékařského pohledu, techniku, účinky využití všech komplexních fyzikálních a dalších metod. Autoři vynikajícím způsobem propojili v publikaci informace pro lékařské a nelékařské obory takovým způsobem, aby z účinné léčby co nejvíce profitoval nemocný. Didaktickou hodnotu publikace zvyšuje přes 700 barevných vyobrazení. Ideální kniha pro lékaře (ocení ji chirurgové, lymfologové, RHB lékaři, dermatologové, estetičtí chirurgové, angiologové i internisti) a dále ji využijí fyzioterapeuti, maséři a odborný léčebný personál lázní.

NÁZEV SOUBORU: Lymfologie.pdf

AUTOR: Ethel Földi

ISBN: 9788024743004

VELIKOST SOUBORU: 7,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zákaz návštěv nadále trvá. Laboratoře CTEF-FNUSA pro testování získané buněčné imunity proti nemoci COVID-19 hledají dobrovolníky, kteří prodělali nemoc COVID-19, byli pozitivně testováni na přítomnost viru a nyní jsou již evidováni jako uzdravení.

Lymfologie. Lymfologie je lékařský obor zabývající se lymfatickým systémem lidského těla, který je tvořen lymfatickými cévami a lymgoidními orgány, mezi které patří brzlík, slezina a mandle. Lymfatickým systémem proudí lymfa, která obsahuje především vodu, tuky, lymfocyty a odpad z látkové výměny buněk.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY