Joga

Interdrought2020.com Joga Image
Hledáte knihu Joga? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Amy Matthews? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Zistite, aké svaly pri cvičení jogy posilňujete a spevňujete!Tento svetový bestseller, anatomický sprievodca jogou, je určený pre každého, kto sa o jogu zaujíma – pre začiatočníkov aj pokročilých, pre priaznivcov power jogy a hlavne pre inštruktorov. Prehľadné anatomické ilustrácie znázorňujú prácu svalov, ktoré sú zapojené pri cvičení jednotlivých pozícií. Zrozumiteľné a presné popisy jednotlivých ásan spolu s kresbami poskytujú dokonalú predstavu o princípoch, na ktorých sú založené dané pohyby.V knihe okrem iného nájdete:Základné princípy jogy.Dýchacie techniky.Vzťah medzi jogou a chrbticou, druhy pohybov chrbtice.Dôležité informácie o kostrovej a svalovej sústave.Obšírny prehľad ásan s rozborom činnosti svalov a kĺbov, s upozornením na možné ťažkosti a prekážky, s popisom priebehu dýchania počas cvičenia a názorným anatomickým obrázkom.

NÁZEV SOUBORU: Joga.pdf

AUTOR: Amy Matthews

ISBN: 9788056611449

VELIKOST SOUBORU: 9,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jóga skladem. Stále doručíme až domů, na pobočky i do Alzaboxu. Poradíme s výběrem. Pravidelné akce a slevy na Jóga. Široká nabídka značek Sharp shape, Prana, Lifefit a dalších.

Jóga-online, kurzy, blogy, asany, pozice. Vše o józe tak jak vás to baví.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY