Venuše, láska v našem horoskopu

Interdrought2020.com Venuše, láska v našem horoskopu Image
Hledáte knihu Venuše, láska v našem horoskopu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Martina Blažena Boháčová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tato kniha je o lásce, ale nejen o lásce. Venuše je planeta, která ovlivňuje naše životy v tom, co se nám líbí a má vliv nejen na oblast partnerských vztahů, ale také na naší práci a na to, jak na tom budeme finančně.Je to kniha, která je napsána pro všechny lidi, tak aby téma pochopili. Nemusí se zajímat o astrologii. Tato kniha je rozdělená na několik sekcí. V první se seznámíme s planetou Venuší. Ve druhé si řekneme, co nám přináší její postavení. Jaké potkáme lidi, do koho se zamilujeme. V této knize najdete také poselství, které k nám Venuše vysílá každý měsíc. V další sekci popisuji, co se děje v lidském těle, když se člověk zamiluje. V další sekci se dočtete, jaká je pro vás vhodná práce, jací jste rodiče, jaká je vaše charakteristika. A velice zajímavé téma pro všechny lidi jsou informace, jak se k sobě hodí jednotlivá znamení a co se mají vzájemně naučit partneři. Jaké úkoly a jaké informace si mají předat, když spolu budují vztah. Je to také návod, jaký partner a s jakými vlastnostmi je pro vás vhodný.

NÁZEV SOUBORU: Venuše, láska v našem horoskopu.pdf

AUTOR: Martina Blažena Boháčová

ISBN: 9788088031123

VELIKOST SOUBORU: 1,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Venuše, láska v našem horoskopu Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení Martina Blažena Boháčová • Astrolife.cz (2019)

Zboží ze stejné kategorie - Venuše a láska v našem horoskopu - Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení Kamkoli jdeš, nes si s sebou štěstí - plechová cedulka Kamkoli jdeš, nes si s sebou štěstí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY