Od osamelosti k blízkmeu vzťahu v partnerstve

Interdrought2020.com Od osamelosti k blízkmeu vzťahu v partnerstve Image
Od osamelosti k blízkmeu vzťahu v partnerstve je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ján Hrustič. Přečtěte si s námi knihu Od osamelosti k blízkmeu vzťahu v partnerstve na interdrought2020.com
Autor sa pokúša v knihe rozoberať a približovať také kvality sociálneho správania, ktoré by mohli zabrániť partnerskej deštruktivite a ničeniu všetkého krásneho, s čím na začiatku vzťahu partneri začínali. Kladie dôraz na uvedomovanie si takých sociálnych kvalít správania, ktoré pomôžu partnerom ak ich budú používať - minimalizovať vzájomné napätie vo vzťahu.

NÁZEV SOUBORU: Od osamelosti k blízkmeu vzťahu v partnerstve.pdf

AUTOR: Ján Hrustič

ISBN: 788097192006

VELIKOST SOUBORU: 7,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Jak mluvit, aby nás teenageři poslouchali (Elaine Mazlish, Adele Faber) s 24 % slevou za 187 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Kniha Od osamelosti k blízkmeu vzťahu v partnerstve (Ján Hrustič) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY