Minecraft - Blokopedie

Interdrought2020.com Minecraft - Blokopedie Image
Hledáte knihu Minecraft - Blokopedie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Celý svět Minecraftu se skládá z bloků. Z některých budete stavět a jiné vám pomohou zůstat naživu. Každý nový blok, který objevíte, vám otevře další možnosti a úžasná dobrodružství. Oficiální Minecraft Blokopedie je bohatě ilustrovaná kniha napěchovaná nezbytnými informaci o každém bloku a jeho použití. Najdete zde úplně vše, od základních surovin a rostlin až po očarovávací stoly a enderit. Blokopedie vám pomůže vytěžit ze všech bloků, které tvoří váš svět, co nejvíce. Právě to z ní dělá užitečnou příručku jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče.

NÁZEV SOUBORU: Minecraft - Blokopedie.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025229682

VELIKOST SOUBORU: 4,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Minecraft, Blockopedia, Alex Wiltshire, Gallimard jeunesse. Des milliers de livres avec la livraison chez vous en 1 jour ou en magasin avec -5% de réduction .

minecraft: blockopedia Loved by block fans and loathed by trying-to-get-it-to-stay-on-the-damn-shelf fans in equal measure, this lovely coffee-table-worthy tome is a thorough guide to the many blocks of Minecraft.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY