Tajemství dámy

Interdrought2020.com Tajemství dámy Image
Trávit čas knihou Tajemství dámy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajemství dámy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nestává se často, aby člověk potkal v malém francouzském hostinci jeptišku, která vztekle kleje. Když však tento zřídkavý úkaz spatřil hrabě Robin Fitzvitry, nepohoršil se, ba právě naopak: rozhodl se přijít záhadě na kloub. A protože trocha rozptýlení přijde vždy vhod, Robin nabídne sestře Immaculatě doprovod během cesty do Anglie. Petra d´Averilo sice strávila spoustu let v italském klášteře, ale do jeptišky má věru daleko. Jen zvolila tento převlek, aby ukryla svou totožnost a mohla se skrývat před svými pronásledovateli. Po matčině smrti čelí neustálému nebezpečí, a tak se vypravila za svým otcem, anglickým lordem, který však nemá o její existenci nejmenší tušení. Když ji osud svede dohromady s mladým šlechticem, vidí v něm šanci, jak přestát nebezpečnou cestu. Zprvu je pevně odhodlána využít pouze nabízené pomoci a odolat Robinovým svodům. Nebude však putování příliš dlouhé a nástrahy příliš nebezpečné, aby Petra dokázala uchránit svou čest, city i bedlivě střežené tajemství?

NÁZEV SOUBORU: Tajemství dámy.pdf

AUTOR: Jo Beverley

ISBN: 9788073034375

VELIKOST SOUBORU: 2,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Před pár dny americký Trek oficiálně představil svou druhou letošní velkou novinku-model Supercaliber. Pravda, nový Supercaliber byl poprvé spatřen už na jaře, po celou sezónu na něm závodila dámská část továrního týmu v čele s Jolandou Neff.

Tajemství korpulentní . dámy. Postavil se před zrcadlo. Zahleděl se na sebe a když malounko přimhouřil oči, mohl být se svým zrcadlovým dvojníkem docela spokojen. Zhoupl se s úsměvem na podpatcích. Muž v pětapadesáti je pořád v nejlepších letech, když chce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY