Tajemství dámy

Interdrought2020.com Tajemství dámy Image
Trávit čas knihou Tajemství dámy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajemství dámy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nestává se často, aby člověk potkal v malém francouzském hostinci jeptišku, která vztekle kleje. Když však tento zřídkavý úkaz spatřil hrabě Robin Fitzvitry, nepohoršil se, ba právě naopak: rozhodl se přijít záhadě na kloub. A protože trocha rozptýlení přijde vždy vhod, Robin nabídne sestře Immaculatě doprovod během cesty do Anglie. Petra d´Averilo sice strávila spoustu let v italském klášteře, ale do jeptišky má věru daleko. Jen zvolila tento převlek, aby ukryla svou totožnost a mohla se skrývat před svými pronásledovateli. Po matčině smrti čelí neustálému nebezpečí, a tak se vypravila za svým otcem, anglickým lordem, který však nemá o její existenci nejmenší tušení. Když ji osud svede dohromady s mladým šlechticem, vidí v něm šanci, jak přestát nebezpečnou cestu. Zprvu je pevně odhodlána využít pouze nabízené pomoci a odolat Robinovým svodům. Nebude však putování příliš dlouhé a nástrahy příliš nebezpečné, aby Petra dokázala uchránit svou čest, city i bedlivě střežené tajemství?

NÁZEV SOUBORU: Tajemství dámy.pdf

AUTOR: Jo Beverley

ISBN: 9788073034375

VELIKOST SOUBORU: 2,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

A vypustí tak na svět tajemství, které Ceciliin svět obrátí vzhůru nohama. Nevědomky ale ovlivní i životy dvou dalších žen - Tess, jejíž manžel jí právě oznámil, že se zamiloval do její nejlepší kamarádky, a Rachel, starší dámy, která se snaží vypořádat se stěhováním svého vnoučete do Ameriky.

OMLOUVÁM SE ZA REKLAMY :( NEJDOU ODSTRANIT ... Záznam představení z roku 2007 V Divadle KALICH V hlavních rolích: Lucie Vondráčková,Jiří Langmajer,Daniel Lan...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY