Cena za lásku

Interdrought2020.com Cena za lásku Image
Trávit čas knihou Cena za lásku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cena za lásku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Summer musela za svou lásku k Billymu bojovat, protože mezi jejich rodinami vládla odvěká nenávist. Obě mocné texaské dynastie byly znepřáteleny na život a na smrt, ale Summer se nehodlala vzdát. Proto se zapřísahala, že Billymu nikdy neodpustí útěk od ní a od jejich společné budoucnosti. Jenže nyní se Billy vrací spolu s nemanželským synem a žádá ji o pomoc.Překlad: Eva Konečná

NÁZEV SOUBORU: Cena za lásku.pdf

AUTOR: Joan Johnston

ISBN: 8073623005

VELIKOST SOUBORU: 10,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

A radí sestavit si za účelem tohoto sebezkoumání vlastní „peněžní životopis". Jejich snad až příliš obecné premisy znějí: Pokud si myslíte, že si nezasloužíte peníze, máte pravděpodobně také pocit, že si nezasloužíte lásku. Jste-li skoupí na peníze, jste zřejmě skoupí i na projevy lásky.

O čem je kniha Cena za lásku? Summer musela za svou lásku k Billymu bojovat, protože mezi jejich rodinami vládla odvěká nenávist. Obě mocné texaské dynastie byly znepřáteleny na život a na smrt, ale Summer se nehodlala vzdát. Proto se zapřísahala, že Billymu nikdy neodpustí útěk od ní a od jejich společné budoucnosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY