Svet masiek

Interdrought2020.com Svet masiek Image
Hledáte knihu Svet masiek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Danica Haláková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Aj vy snívate o práci v telke? Najskôr čítajte túto knihuKeď si večer sadnete k telke, aby ste zo seba striasli celodenný stres a pozreli si svoj obľúbený seriál, ani vás nenapadne, čo všetko je v pozadí jeho výroby.Alica je atraktívna mladá žena, s trošku pošramoteným sebavedomím, čo vyplynulo z jej nie práve najšťastnejšieho detstva a nahnutého vzťahu s otcom.Túžila byť herečkou, no po prvej skúsenosti pred kamerou pochopí, že jednoduchšie, ako vykonávať pokyny štábu, je ich dávať. Vyštuduje teda scenáristiku a plná odhodlania a naivných predstáv ponúkne svoje služby televízii. Čoskoro však zistí, že jej „práca snov“ zďaleka nie je to, čo si predstavovala.Že za talent sa platí. Že silnejší berie. Že je dôležité mať tých správnych kamarátov. Že hore sa driape každý. A nik nehľadí na to, ako prekážky zdolá. A že pred cieľom, teda tým, ktorý seriál sa bude robiť, sa nemôžete spoľahnúť na nikoho. Ani na seba.

NÁZEV SOUBORU: Svet masiek.pdf

AUTOR: Danica Haláková

ISBN: 9788089452903

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Svet masiek - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Vskutku osobitý pohľad do sveta tvorby seriálov. Obávam sa, že je len výsledkom sklamaní, ktoré si prežila autorka knihy na vlastnej koži.

Svet masiek Šokujúci román zo zákulisia tvorby televíznych seriálov Danica Haláková Alica je atraktívna mladá žena, s trošku pošramoteným sebavedomím, čo vyplynulo z jej nie práve najšťastnejšieho detstva a nahnutého vzťahu s otcom. Túžila byť herečkou, no po prvej skúsenosti pred kamerou pochopí, že jednoduchšie, ako vykonávať pokyny..

SOUVISEJÍCÍ KNIHY