Myška a pohádková polívka

Interdrought2020.com Myška a pohádková polívka Image
Hledáte knihu Myška a pohádková polívka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Arnold Lobel? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Myška seděla pod stromem a četla si knížku. Vtom odněkud vyskočil lasičák, myšku popadl a šup s ní domů. Už se těšil, jak výtečnou myší polívku si uvaří. Ale myška se jen tak nedala –v takové polívce přece nesmějí chybět pohádky, to jistě pan lasičák dobře ví. Pak teprve bude polívka skutečně znamenitá! A hned se kuchaři nabídla, že mu čtyři pěkné příběhy poví. Jak to se statečnou myškou dopadlo? Když si její pohádky přečtete, dozvíte se to.

NÁZEV SOUBORU: Myška a pohádková polívka.pdf

AUTOR: Arnold Lobel

ISBN: 9788000025223

VELIKOST SOUBORU: 10,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lobel - Myška a pohádková polívka (2011) První čtení. Albatros 2011, z anglického originálu, 1. vydání, 62 stran, výborný stav. (X1773)

Myška a pohádková polívka. Arnold Lobel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Myška seděla pod stromem a četla si knížku. Vtom odněkud vyskočil lasičák, myšku popadl a šup s ní domů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY