Slovenský jazyk a literatúra základnej školy v testoch

Interdrought2020.com Slovenský jazyk a literatúra základnej školy v testoch Image
Trávit čas knihou Slovenský jazyk a literatúra základnej školy v testoch! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Slovenský jazyk a literatúra základnej školy v testoch a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
* v publikácii je systematicky zhrnuté celé učivo slovenského jazyka a literatúry II. stupňa ZŠ v súlade s novými učebnými osnovami * publikácia obsahuje cvičné testy * je ideálna na prípravu na prijímacie skúšky pre žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ a na opakovanie pre žiakov 1. ročníka stredných škôl

NÁZEV SOUBORU: Slovenský jazyk a literatúra základnej školy v testoch.pdf

AUTOR: J. Csibová

ISBN: 8096881523

VELIKOST SOUBORU: 2,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Séria učebných textov pre predmet slovenský jazyk a literatúra je založená na princípe komplexného používania jazyka. Jeho rozvíjanie je zabezpečené prostredníctvom rozvoja komunikačných kompetencií: počúvanie, rozprávanie, čítanie a písanie.

Kupte knihu TESTY 2010 Slovenský jazyk a literatúra (Daniela Baničová) s 24 % zľavou za 5.90 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY