Lásky mojej matky

Interdrought2020.com Lásky mojej matky Image
Hledáte knihu Lásky mojej matky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Peter Schneider? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nemecký spisovateľ Peter Schneider vyštudoval germanistiku a históriu, pričom jeho vlastná rodinná história sa pred ním otvorila nečakaným spôsobom. Matka mu umrela, keď mal desať rokov a desaťročia ležali jej zožltnuté listy z vojnových a povojnových čias neprečítané v starej škatuli od topánok. Listy mojej matky vypovedajú o ľúbostnom trojuholníku, do ktorého okrem autorovej matky vstupuje jej manžel, hudobný skladateľ a dirigent, a milenec, priateľ jej muža, známy nemecký operný režisér. Kniha vykresľuje do hĺbky emócií a najvnútornejšieho prežívania portrét fascinujúcej ženy, ktorá bez ohľadu na konvencie nasledovala pohnútky svojho srdca. Umrela na svoje vášne priskoro vo veku 41 rokov. Zaujímavým aspektom diela je, že dopĺňa a oživuje autorove spomienky na časy vojnového detstva. V podstate nejde o bežný román – je to dvojitá autobiografia, keď syn po šesťdesiatich rokoch odhaľuje rodinnú históriu z čias vlastného detstva. V Nemecku zaznamenala kniha významný úspech.

NÁZEV SOUBORU: Lásky mojej matky.pdf

AUTOR: Peter Schneider

ISBN: 9788080618728

VELIKOST SOUBORU: 10,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

E-kniha: Lásky mojej matky (Peter Schneider). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Po jej smrti sa však v byte, kde sme spoločne bývali, začali diať čudné veci. Vždy večer keď som šla do obývačky pozerať správy, ozval sa z kuchyne buchot. Keď som prišla, našla som rozliate mlieko, inokedy stiahnutý obrus zo stola alebo prevrhnutý kvetináč. Vedela som, že duch mojej matky sa mi snaží niečo povedať.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY