Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko Ottův turistický průvodce

Interdrought2020.com Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko Ottův turistický průvodce Image
Trávit čas knihou Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko Ottův turistický průvodce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko Ottův turistický průvodce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Průvodce se zaměřuje na nejvýznamnější přírodní i historické památky. Výlety jsou navrženy tak, aby začínaly i končily ve větším městě s možností hromadné dopravy i občerstvení, možnost občerstvit se nechybí ani v terénu. Trasy, jejichž počet se vždy blíží třiceti, jsou rozděleny na pěší a cyklo, u nich je uveden vhodný typ kola s ohledem na povrch cest. Náročnost výletů se pohybuje ve čtyřech stupních, o výškovém profilu informuje u každé trasy graf, ze kterého je patrné i uvedené celkové převýšení. Podrobná přiložená mapka zobrazuje vždy příslušný úsek, trasa je v něm barevně zvýrazněna.Jako doplnění popisu trasy je součástí průvodce i kapitola Zajímavosti, kde se dozvíte o historii i významu míst, kterými budete procházet. U rozhleden, hradů, zámků a muzeí je zmíněn i kontakt a návštěvní doba. U každé trasy naleznete i Tip, jenž vám doporučí, kdy nejlépe trasu absolvovat, co nezapomenout navštívit nebo jak si trasu zkrátit či prodloužit. Na konci každého průvodce je uveden seznam tábořišť, cykloprodejen a informačních center oblasti.K výběru jednotlivé trasy vás určitě budou inspirovat i fotografie, které zachycují atmosféru kraje a vybrané cíle výletu.

NÁZEV SOUBORU: Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko Ottův turistický průvodce.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073608743

VELIKOST SOUBORU: 7,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Průvodce se zaměřuje na nejvýznamnější přírodní i historické památky. Výlety jsou navrženy tak, aby začínaly i končily ve větším městě s možností hromadné dopravy i občerstvení, možnost občerstvit se nechybí ani v terénu.

Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko Ottův turistický průvodce. ISBN: 978-80-7451-527-9 počet stran: 120 vazba: brožovaná bez přebalu lesklá

SOUVISEJÍCÍ KNIHY