Vyrábíme z kůže a jiných materiálů

Interdrought2020.com Vyrábíme z kůže a jiných materiálů Image
Trávit čas knihou Vyrábíme z kůže a jiných materiálů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vyrábíme z kůže a jiných materiálů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autor v knize nabízí velmi názorně propracované návody, jak vytvářet ozdobné předměty především z kůže, ale i z provázků, kamenů a jiných materiálů. Postup práce je podrobně vysvětlen a jednotlivé techniky jsou nározně rozkresleny, přičemž je postupováno od jednoduchých výtvorů ke složitějším. Každý si může vlastnoručně vyrobit originální ozdoby, jako jsou například náramky, prstýnky, náhrdelníky, přívěsky. Čtenáři v knize najdou i popis ražení do kůže a praktický návod na potisk trička. Důležitý je i popis náčiní, které budete při výrobě potřebovat.

NÁZEV SOUBORU: Vyrábíme z kůže a jiných materiálů.pdf

AUTOR: Pavel Tomeš

ISBN: 8071785202

VELIKOST SOUBORU: 10,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

Z prostorových důvodů musím značně zredukovat svou výtvarnou literaturu, protože moje knihovny praskají ve švech. Proto jsem se rozhodla k radikálnímu kroku a část své sbírky prodávám. Pavel Tomeš: Vyrábíme z kůže a jiných materiálů, Portál, Praha 2002, vydání 1.

Vyrábíme z kůže a jiných materiálů od Pavel Tomeš v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY