Pearl Harbor

Interdrought2020.com Pearl Harbor Image
Trávit čas knihou Pearl Harbor! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pearl Harbor a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Předkládaná práce je malou encyklopedickou příručkou, jež nabízí čtenáři, zajímajícímu se o danou problematiku podrobněji, větší množství informací, než výše uvedené publikace. Hlavní pozornost není věnována historickému výkladu pozadí a průběhu akce, ale prostřednictvím dvou stovek hesel za doprovodu stovky fotografií se kniha snaží přiblížit jednotlivé protagonisty událostí a přinést podrobné a přehledné informace o vojenských jednotkách a zbraních, souvisejících s danou tematikou. Stěžejní část publikace, encyklopedický slovník hesel, vztahujících se ke sledované problematice japonského útoku na Pearl Harbor 7. prosince 1941, je uvedena stručným historickým exkursem a zakončena chronologickým přehledem.

NÁZEV SOUBORU: Pearl Harbor.pdf

AUTOR: Jiří Fidler

ISBN: 8072171623

VELIKOST SOUBORU: 3,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

A Pearl Harbor-i támadás a Nagumo Csúicsi tengernagy vezette japán flotta rajtaütése volt az Egyesült Államok haditengerészetének Hawaii-szigeteken lévő Pearl Harbor-i támaszpontján 1941. december 7-én.A japán repülőgép-hordozókról indított repülőgépek több hullámban támadva számos a kikötőben horgonyzó hadihajót elsüllyesztettek vagy megrongáltak.

Pearl Harbor is a U.S. naval base near Honolulu, Hawaii, that was the scene of a devastating surprise attack by Japanese forces on December 7, 1941. The day after the attack, President Franklin D ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY