Praktické zábavy pre dievčatá 

Interdrought2020.com Praktické zábavy pre dievčatá  Image
Trávit čas knihou Praktické zábavy pre dievčatá ! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Praktické zábavy pre dievčatá  a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Táto knižka je plná princezien, morských panien, víl, srdiečok a kvetov.Nájdete tu nápady na ozdobovanie, napríklad krásne čelenky alebo žiarivé masky, návrhy na darčeky, obrázky, pozvánky a množstvo ďalších zábavných tipov. Vyberte si spomedzi 50 rôznych motívov a nechajte malé dievčatká objaviť v sebe kreativitu a zmysel pre tvorivú prácu.

NÁZEV SOUBORU: Praktické zábavy pre dievčatá .pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081074554

VELIKOST SOUBORU: 9,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prakticke zabavy pre dievcata. Nájdených: 2655 produktov. Odnes si ma ! 1- kufrík plný zábavy pre dievčata . 7,65 € Viac informácií. Lamps Žiarivé experimenty pre dievčatá . Žiarivé experimenty pre všetkých. Súprava obsahuje celkom 9 žiarivých experimentov (vyrobenie žiarivé brošne, okrasných kryštálov a tiež ...

dievčenské kabáty . S našou ponukou dievčenského oblečenia, v ktorej nájdete hlavne štýlové dievčenské kabáty, praktické flaušové kabáty, jarné kabátiky i teplé zimné kabáty v najnovších farbách a vzoroch, budete pripravení i v zime na rôzne príležitnostné oslavy a párty, kedy je potrebné na elegantné šaty hodiť i elegantný kabátik.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY