Žako - papoušek šedý

Interdrought2020.com Žako - papoušek šedý Image
Hledáte knihu Žako - papoušek šedý? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Annette Wolterová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Odbornice na papoušky Annette Wolter vysvětluje, jak správně chovat papouška šedého. Praktické rady z osobní zkušenosti autorky jsou doplněny poznatky chovatelů, zvěrolékařů a odborníků na chování zvířat. Zvláštní kapitola o tom, jak se naučit žakovi porozumět. 20 barevných fotografií a 20 kreseb.

NÁZEV SOUBORU: Žako - papoušek šedý.pdf

AUTOR: Annette Wolterová

ISBN: 8072361619

VELIKOST SOUBORU: 7,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

ePapousek.cz představuje Papoušek žako 2020 • Nástěnný kalendář na rok 2020. Velkoformátový kalendář obsahuje fotografie papoušků žako. Formát: A3 na výšku (42 x 30 cm). Kalendárium: české, anglické, slovenské a polské. Vhodné jako dárek. Objednávejte v našem eshopu ePapousek.cz.

Papoušek šedý - žako (Psittacus erithacus) je druh papouška z čeledi papouškovitých.Mezi chovateli je velice oblíben pro svoji schopnost napodobovat zvuky a slova. Jeho velikost se pohybuje kolem 30-40 cm. Zbarvení je proměnlivé od světlé až po černošedou.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY