Nemčina pre opatrovateľky

Interdrought2020.com Nemčina pre opatrovateľky Image
Hledáte knihu Nemčina pre opatrovateľky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Gudrun Mücke? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nemčina pre opatrovateľky je určená pre ľudí, pracujúcich v rakúskych alebo nemeckých rodinách ako opatrovateľky či opatrovatelia (pre zjednodušenie sme zvolili ženský rod, ale knihu rovnako využijú aj opatrovatelia – muži). Je členená tak, aby sa z nej mohli učiť úplní začiatočníci aj pokročilí používatelia jazyka. Každá lekcia je venovaná určitej téme spojenej s opatrovaním seniorov, pričom zastúpené sú najdôležitejšie okruhy ako rodina, domácnosť, nakupovanie, jedlo a varenie, ľudské telo, choroby či starostlivosť o chorého človeka. Učebnica obsahuje aj CD s nahrávkami nemeckých textov, prehľad základnej nemeckej gramatiky a najužitočnejších fráz či množstvo cvičení, pri ktorých sa rozhodne nebudete nudiť.

NÁZEV SOUBORU: Nemčina pre opatrovateľky.pdf

AUTOR: Gudrun Mücke

ISBN: 9788081092015

VELIKOST SOUBORU: 1,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na CD Nemčina pre opatrovateľky nájdete: 1. Úvod 2. Časovanie slovies mať a byť 3. U lekára - slovná zásoba 4. U lekára - frázy 5. U lekára - dialóg 6. Opatrovateľské frázy 7. Predstavenie sa v rodine po príchode - frázy 8. Predstavenie sa v rodine po príchode - dialóg 9.

Nemčina pre opatrovateľky je špecifická. Jedná sa o ustálený okruh slovných spojení. Ak začínate s výučbou nemeckého jazyka, ktorý budete potrebovať pre účely opatrovníctva, odporúčam sa zamerať hlavne na slovíčka, ktoré sa týkajú každodenného života. Slovné spojenia okolo domácnosti, nákupov, upratovania, zdravia.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY