Warcross

Interdrought2020.com Warcross Image
Hledáte knihu Warcross? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Marie Lu? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Warcross není jen hra, je to způsob života! Od autorky úspěšné série Legenda.Herní fenomén Warcross je pro některé únikem z reality, jiní si díky němu přijdou na slušné peníze. Hackerka Emika je na mizině. Aby si přivydělala, zariskuje a nabourá se do mezinárodního turnaje ve Warcrossu. Jenže omylem se ocitne ve středu dění a přes noc se stane celebritou. Dokonce dostane od tajemného tvůrce Warcrossu nabídku, která se neodmítá. A tak Emika zamíří do Tokia, kde odhalí spiknutí, které by mohlo mít nedozírné následky.

NÁZEV SOUBORU: Warcross.pdf

AUTOR: Marie Lu

ISBN: 9788075446374

VELIKOST SOUBORU: 4,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Herní fenomén Warcross je pro některé únikem z reality, jiní si díky němu přijdou na slušné peníze. Hackerka Emika je na mizině. Aby si přivydělala, zariskuje a nabourá se do mezinárodního turnaje ve Warcrossu. Jenže omylem se ocitne ve středu dění a přes noc se stane celebritou.

Dotazy k jednotlivým položkám, jejich cenám, případně nabídky materiálu na výměnu posílejte prosím na e-mail: [email protected] Nabídka v této sekci je průběžně aktualizována. Post tags:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY