Kompendium managementu - 50 knih, které změnily management

Interdrought2020.com Kompendium managementu - 50 knih, které změnily management Image
Trávit čas knihou Kompendium managementu - 50 knih, které změnily management! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kompendium managementu - 50 knih, které změnily management a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Většina lidí nemá dostatek času ani možnosti přečíst si všechna významná díla ve svém oboru. Manažeři všech úrovní, stejně jako studenti připravující se na svoji budoucí kariéru, však potřebují mít znalosti z teorie vedení lidí i ostatních oblastí managementu, aby jejich profesionální výkon byl na kvalitativně co nejvyšší úrovni a co nejefektivnější, aby mohli teoretické vědomosti aplikovat do konkrétního prostředí firmy, ve které pracují.Proto vznikla publikace, která si klade za cíl poskytnout čtenářům takový přehled vědomostí, které by získali přečtením z pohledu autora padesáti nejvýznamnějších knih, které byly v oboru managementu v průběhu jeho historického vývoje napsány. Přínosem knihy tedy mimo jiné je, že šetří čas čtenáře a ten může takto obsáhnout vše podstatné (výběr byl proveden zkušenými odborníky z teorie vedení a řízení) za nesrovnatelně kratší dobu. Každá kapitola je doplněna o komentář Garyho Hamela, který nabízí čtenářsky přitažlivou a profesionálně zručnou interpretaci daného díla a pomáhá tak vytvořit si k danému tématu ucelenější náhled viděný v kontextu, z širší perspektivy. Styl knihy, která pokrývá období mezi lety 500 př.n.l. a rokem 1994, pomáhá čtenáři objasnit myšlenkovou podstatu každého prezentovaného díla a myšlenkového odkazu jeho autora. Mezi jinými v knize naleznete kapitoly věnující se osobnostem Henryho Forda, Petera Sengeho, Dala Carnegieho, Petera Druckera, Philipa Kotlera aj. Stručný přehled dalších 50 významných titulů je završením této užitečné a svého druhu ojedinělé publikace.Stuart Crainer působí v anglickém Oxfordu jako expert na management a podnikání a publikuje v uznávaných periodicích The Financial Times a Management Today.Gary Hamel, autor komentářů k jednotlivým kapitolám, je ředitelem světoznámé konzultační firmy Strategos a přednáší na London Business School. Je spoluautorem bestseleru Competing for the Future.

NÁZEV SOUBORU: Kompendium managementu - 50 knih, které změnily management.pdf

AUTOR: Stuart Crainer

ISBN: 8072261096

VELIKOST SOUBORU: 3,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Manažment (iné názvy pozri nižšie) je proces vedenia a smerovania celej alebo časti organizácie (často podniku, pozri aj manažment), zriedkavo aj celej ekonomiky, prostredníctvom nasadenia a manipulácie zdrojov (ľudské, finančné, materiálne, intelektuálne alebo nehmatateľné).Definície manažmentu sa rôznia (pozri nižšie). Osoba venujúca sa manažmentu sa volá manažér ...

Fyzika - 50 myšlenek, které musíte znát Joanne Bakerová ... Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná slovníková část Heinz Gascha. Kompendium matematiky ... Matematika - 100 objevů, které změnily historii Tom Jacksnon.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY