Před zrcadlem osudu

Interdrought2020.com Před zrcadlem osudu Image
Trávit čas knihou Před zrcadlem osudu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Před zrcadlem osudu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Asi nejčastější lidskou otázkou tajemna je to, jak to asi vypadá za takzvanou oponou života a spousta lidí pátrá po tom, co je na druhé straně řeky života. Existují mnohé dohady a spekulace, ovšem pravdu se nakonec každý doví sám. A to až v momentu, kdy pozemský život opouští. Kniha, která se vám dostává do rukou, možná zboří mnohé mýty o posmrtném životě jako i o smrti samotné.Jedná se o příběhy duší lidí, kteří již nejsou mezi námi. Tyto duše popisují svoje vlastní životní příběhy a hmotné i nehmotné poměry v rodinách, kde se narodily. Vysvětlují, jak si každá dušička vybírá své rodiče, některé popisují svůj vlastní porod ze svého posledního života. Častokrát se jedná o humorné zážitky, ale i o dojemné chvíle nebo dokonce i tragedie. Mnohé duše se svěřily s mnohými špatnými skutky, které za svého života napáchaly a nyní jich litují. Dále tyto duše líčí, jak stárly a nejdůležitějším momentem v knize je setkánílidí s andělem průvodcem, který pomáhá dušičkám dostat se do světla.Zde se duše dostávají k velkému nebeskému zrcadlu, ve kterém vidí svůj právě odžitý život se všemi plusy i mínusy, s dobrými či zlými skutky. V tento moment se také rozhoduje, jak bude vypadat následující život.Cílem této knihy je upozornit lidi především na to, že života je potřeba si užívat, pokud možno vyhýbat se stresům a prožít svůj život v lásce. Duše apelují, aby se lidé radovali z každé maličkosti, která se jim podaří, a za jakýchkoliv situací se dokázali smát.

NÁZEV SOUBORU: Před zrcadlem osudu.pdf

AUTOR: Alexandr Klemment

ISBN: 9788074537141

VELIKOST SOUBORU: 7,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Alexandr Klemment: Před zrcadlem osudu . Asi nejčastější lidskou otázkou tajemna je to, jak to asi vypadá za takzvanou oponou života a spousta lidí pátrá po tom, co je na druhé straně řeky života. Existují mnohé dohady a spekulace, ovšem pravdu se nakonec každý doví sám.

Ranní rituál před zrcadlem - zrcadlení myšlenek ... Myslíte na špatnou finanční situaci, nepřízeň osudu, nemoc, nebo na to, že se vám nedaří zhubnout? Myslíte rozčileně na děti, často vás zlobí? Máte strach ze složitých úkolů a jste přesvědčeni, že je nezvládnete, ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY