Něžná svítání

Interdrought2020.com Něžná svítání Image
Trávit čas knihou Něžná svítání! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Něžná svítání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
216 stran emocí, které jsou v knize autora bestsellerů Michala BrozmanaPříběh vás vtáhne do milostného děje muže a ženy, kteří spolu prožívají čistou lásku. Povídají si u hrnku kakaa, na pláži, v panenské přírodě a filosofují o životě. Hladí se po zádech a objímají, tak velmi intenzivně, až z toho mrazí po těle. Zažívají také milování pod vodopádem.Potkávají se s rostlinami a zvířaty, s kterými mají možnost rozmlouvat a přebírat od nich nejhlubší tajemství života. V druhé části knihy se můžete začíst do 50 básní plné lásky a citu, které vás pohladí po duši a vaše srdce bude cítit , že je pochopeno. U knihy se budete smát, plakat, budete mít příležitost se zasnít a připomenout si, jak může být krásná láska mezi mužem a ženou. Kdo máte rádi lásku a moudro života, básně, vsazené do milostného příběhu, tak je tato kniha právě pro vás.

NÁZEV SOUBORU: Něžná svítání.pdf

AUTOR: Michal Brozman

ISBN: 9788027042524

VELIKOST SOUBORU: 10,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Michal Brozman.

Vyhrajte tři knihy Něžná svítání - Zábava. Hlavní hrdinové románu Michala Brozmana se milují tak upřímně a hluboce, že vás při čtení jejich…

SOUVISEJÍCÍ KNIHY