Chov a lov srnčí zvěře

Interdrought2020.com Chov a lov srnčí zvěře Image
Trávit čas knihou Chov a lov srnčí zvěře! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Chov a lov srnčí zvěře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Srnčí zvěř je v naší přírodě zdaleka tím nejpočetnějším druhem spárkaté zvěře vyskytujícím se prakticky po celé Evropě. Chov a regulace stavů tohoto druhu zvěře, typického svou vynikající schopností přizpůsobovat se měnícím se podmínkám prostředí, patří mezi nejdůležitější úkoly myslivců. Přesto však neexistuje o tomto problému dostatek aktuální literatury. V této knize renomovaný a uznávaný expert na spárkatou zvěř Kurt Menzel, na základě svých dlouholetých zkušeností informuje o všem, co by měl praktický myslivec o způsobu života, biologie, chovu a odpovědném lovu srnčí zvěře znát.

NÁZEV SOUBORU: Chov a lov srnčí zvěře.pdf

AUTOR: Kurt Menzel

ISBN: 9788086891286

VELIKOST SOUBORU: 7,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Chov a lov srnčí zvěře (Kurt Menzel) s 22 % slevou za 194 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Chov zvěře je definován, jako „odborné zásahy sledující určité vymezené biologické cíle, zachování rovnováhy mezi stavy spárkaté zvěře a prostředím, udržování přírodní kvality genofondu zvěře, cílené zvyšování chovné kvality zvěře a úprava stavů zvěře na optimální stav."

SOUVISEJÍCÍ KNIHY