Dekadent dezert

Interdrought2020.com Dekadent dezert Image
Dekadent dezert je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Kunze. Přečtěte si s námi knihu Dekadent dezert na interdrought2020.com
Ve srovnání s prvotinou Hičhaikum (2004) přináší druhá řadová sbírka Jana Kunzeho poměrně radikální proměnu poetiky. Nové texty jsou rozsáhlejší, mají uvolněnější formu a ostřejší optiku vidění světa. Spektrum barev, jimiž Kunze svůj básnický prostor nasvěcuje, je jakoby zredukováno na základní trojici černá - červená - bílá, v nichž je vyvedena i grafická úprava sbírky. Autor sám o své knize říká, že přináší "očistu městem": město je mu teritoriem i jevištěm, znakem i stigmatem, aktérem i svědkem. Je místem, kde vedle sebe zívá okázalá nuda a zároveň pulsuje život naplno; kde se milostná extáze střídá s životní skepsí. Neustálá oscilace mezi skutečným prožitkem a stylizací vyvolává v textech napětí a pohyb, slova se rodí v atmosféře malých každodenních dramat. Nepostrádají však Kunzeho vrozenou schopnost stávat se pozorovatelem, účastníkem a hlavně vypravěčem silných příběhů.

NÁZEV SOUBORU: Dekadent dezert.pdf

AUTOR: Jan Kunze

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 9,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

11 Decadent Keto Desserts To Instantly Satisfy Your Cravings. September 7, 2018; Food; Comments Off on 11 Decadent Keto Desserts To Instantly Satisfy Your Cravings; Desserts. It's the first thing I think about when I finish my dinner.Almost every single diet I've ever tried in my life (and I've tried many. trust me.) has me cutting my favorite meal completely out of my diet.

Decadent Dessert Bar Maple Lawn. 1.8K likes. Coffee, Dessert, Wine, Breakfast and more!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY