Zlatokopka

Interdrought2020.com Zlatokopka Image
Hledáte knihu Zlatokopka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Lucia Sasková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Dostupná aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu!Šokujúco úprimná výpoveď od autorky románu Neznámych nemiluj!V klenotníctve predávala diamantové šperky - najčastejšie zlatokopkám, ktoré prichádzali v sprievode svojich partnerov. Po čase sa sama stala jednou z nich. Svojho o hlavu menšieho partnera s plešinkou a bruškom pomenovala Chrústik. Zaplatil jej plastiku, aby mala vysnívané trojky, pery jej dal napichať botoxom, čo sa jej až tak nepáčilo, ale čoraz častejšie jej zveroval svoju zlatú kartu... Ak vás čo len trochu zaujíma svet zlatokopiek, neváhajte. Takúto knihu ste ešte nečítali!

NÁZEV SOUBORU: Zlatokopka.pdf

AUTOR: Lucia Sasková

ISBN: 9788022017152

VELIKOST SOUBORU: 9,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Volné pokračování románu Zlatokopka mělo docela zajímavý dějový spád.Ubylo erotických scén i když na můj vkus jich zůstalo ještě dost.Patrání po minulosti to byl teprve šok se osobě dozvídat takové věci.Za mě určitě si přečtěte tento druhý díl až po Zlatokopce.

Stýskáš si, že bys chtěla alespoň jednou do roka k moři, koupit si dražší parfém, nebo si pořídit tu hříšně drahou kabelku, po které už dlouhou dobu prahneš? Adriana ti prozradí, jak se sama dostala k dovoleným za statisíce, ke značkovým šatům a luxusnímu sporťáku, ve kterém si vozí zadek. A čemu přesně za tohle všechno vděčí?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY