Svatební cesta

Interdrought2020.com Svatební cesta Image
Trávit čas knihou Svatební cesta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Svatební cesta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dílo jednoho z největších českých básníků dvacátého století Jaroslava Seiferta tvoří nedílnou a významnou součást zlatého fondu české literatury a každou další čtenářskou generaci oslovuje stejně působivě. V roce 1925 vyšla sbírka básní pod názvem Na vlnách TSF, která vymezuje začátek jeho poetistického období. Později z ní autor vyjmul několik básní grafického charakteru a sbírku přejmenoval na Svatební cestu. Seifert volí velmi jednoduché verše, jež se svým charakterem blíží lidové písni a v tom tkví jejich ojedinělý půvab.Dílo Jaroslava Seiferta bylo oceněno nejen v českém prostředí, ale v roce 1984 se stal nositelem Nobelovy ceny za literaturu.Kniha je ilustrována Helenou Konstantinovou.

NÁZEV SOUBORU: Svatební cesta.pdf

AUTOR: Jaroslav Seifert

ISBN: 8070218624

VELIKOST SOUBORU: 3,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pořadatel: Prachem Svatební cesty z.s. Kostelany 143, 767 01. Kontakt: Dušan Slavík. [email protected] +420 776 656 332

Svatebni.cz - váš kompletní svatební průvodce. Svatební šaty, dekorace, kytice, obřady, účesy a vše potřebné pro váš den D na jednom místě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY