Chytrému napověz

Interdrought2020.com Chytrému napověz Image
Trávit čas knihou Chytrému napověz! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Chytrému napověz a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Někdejší agenti tajné služby a nyní soukromá očka Sean King a Michelle Maxwellová mají pocit, že se jim zhroutil život. Michelle leží v nemocnici po sebevražedném pokusu. A Sean má nevděčný úkol: vyšetřit vraždu vědce přímo za branami střeženého areálu CIA nedaleko Williamsburgu ve Virginii. Právě teď by se mu hodila Michellina pomoc, protože se ocitl ve světě dezinformací a lží, které mají chránit fantastický svět špičkových matematiků, fyziků, válečných hrdinů a agentů. Ti všichni pracují na tajných úkolech, které mohou změnit svět. Když Sean poodhalí tajemství laboratoře, která se zabývá podivnými věcmi, a výcvikového kempu elitních jednotek CIA, ocitne se v ohrožení života on sám i jeho partnerka.“

NÁZEV SOUBORU: Chytrému napověz.pdf

AUTOR: David Baldacci

ISBN: 9788020416728

VELIKOST SOUBORU: 10,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Chytrému napověz Autor: Baldacci, David Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020416728 ISBN: 978-80-204-1672-8 Originál: Simple Genius Překlad: Hausner, Milan Popis: 1× kniha, vázaná, 424 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání)

»Chytrému napověz a hloupého Ivana Davida kopni!« MUDr. Ivana Davida postihla nemoc zvaná Stockholmský syndrom. To je specifická pozitivní emoční i afektivní vazba a závislost oběti (například rukojmí) na pachateli (například únosci) vyskytující se též ve vztazích některých vězňů a jejich vyšetřovatelů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY