Jejich moře - Stanice Hitode

Interdrought2020.com Jejich moře - Stanice Hitode Image
Trávit čas knihou Jejich moře - Stanice Hitode! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jejich moře - Stanice Hitode a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ledový měsíc Ilmatar leží na hranici poznaného vesmíru. V temných hlubinách se nerozléhá jen všudypřítomné praskání ledu. Hluboká temnota kypí životem. Vědecká expedice na podmořské stanici Hitode zkoumá podivuhodné formy života i prastarou místní kulturu. Ve jménu civilizace ale přichází i další návštěvníci.Moře pod ledem se nečekaně stává centrálním bodem hrozícího mezigalaktického konfliktu mezi lidmi a nepřátelskou rasou Šolenů. Nepatří však ani jednomu z nich, patří Ilmatařanům. Je to Jejich moře.

NÁZEV SOUBORU: Jejich moře - Stanice Hitode.pdf

AUTOR: James L. Cambias

ISBN: 9788088321248

VELIKOST SOUBORU: 10,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nám jejich vzhled leoparda přímo učaroval. Držet v náručí krásnou divokou kočku v kombinaci s mimořádně milující povahou je snad sen každého. Přibývá stále více lidí, kteří si vybírají toto plemeno pro jejich atraktivní divokou krásu, velmi snadnou údržbu a jejich celkové zdraví.

Jejich moře - Stanice Hitode Autor: Cambias James L. ... Je to Jejich moře. Způsob dopravy: Cena: Kdy zboží obdržím? Osobní odběr zásilkovna Více než 200 poboček po ČR: 89 Kč* 01.06.2020 (PO) Balík do ruky: 75 Kč* 01.06.2020 (PO) Balík na poštu: 89 Kč* ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY