Legenda o sovích strážcích 1: V zajetí

Interdrought2020.com Legenda o sovích strážcích 1: V zajetí Image
Hledáte knihu Legenda o sovích strážcích 1: V zajetí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Kathryn Laskyová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Soren je mládě sovy pálené a žije v lesnatém království Tyto. Jednoho dne však vypadne z hnízda a je unesen do temného kamenného bludiště, školy svaté Aegolie. Hned mu začne být jasné, že v této škole se děje něco nekalého. Spřátelí se s mladou sovičkou Gylfie a oba dospějí k tomu, že musí z tohoto ponurého místa utéct. Aby unikli, budou se však muset odhodlat k něčemu, co ještě nikdy v životě nezkoušeli: k letu. A tak začíná jejich dobrodružná cesta za svobodou, na níž se setkají s novými přáteli, pokusí se zjistit pravdu o tajuplném spiknutí a zachránit soví svět před strašlivou hrozbou.

NÁZEV SOUBORU: Legenda o sovích strážcích 1: V zajetí.pdf

AUTOR: Kathryn Laskyová

ISBN: 9788020421678

VELIKOST SOUBORU: 10,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

- Snímek sleduje obsah prvních tří knih patnáctidílné série americké spisovatelky Kathryn Laskyové Legenda o sovích strážcích z let 2003-2008 (první kniha s názvem Legenda o sovích strážcích: V zajetí vyšla v době premiéry česky v nakladatelství Mladá Fronta).

Legenda o sovích strážcích (v anglickém originálu Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole) je animovaný film z roku 2010 režiséra Zacka Snydera.Film byl produkován společnostmi Warner Bros. a Village Roadshow Pictures ve studiu Animal Logic, kde vznikl film Happy Feet.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY