Lovkyně

Interdrought2020.com Lovkyně Image
Lovkyně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kate Quinn. Přečtěte si s námi knihu Lovkyně na interdrought2020.com
Válečný korespondent Ian Graham se spolu se svým kolegou vydává na lov válečných zločinců, kterým se podařilo uprchnout před spravedlností. Postupně zacílí na bývalou nacistku Lorelei Vogtovou, jíž se přezdívalo Lovkyně. Nina Marková vyrůstala na Sibiři. Když její země vstoupila do války, stala se pilotkou ženského leteckého oddílu. Jednoho dne je však její letoun sestřelen. Setkává se s Lovkyní a stává se jediným svědkem, který se s touto nacistkou střetl a přežil. Sedmnáctiletá Jordan McBrideová z Bostonu, navzdory společnosti i vlastní rodině, touží stát se fotografkou. Když si její otec přivede domů snoubenku, pocítí zvláštní neklid. Rozhodne se tedy zapátrat v ženině minulosti…

NÁZEV SOUBORU: Lovkyně.pdf

AUTOR: Kate Quinn

ISBN: 9788024392035

VELIKOST SOUBORU: 6,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Válečný korespondent Ian Graham se spolu se svým kolegou vydává na lov válečných zločinců, kterým se podařilo uprchnout před spravedlností. Postupně zacílí na bývalou nacistku Lorelei Vogtovou, jíž se přezdívalo Lovkyně. Nina Marková vyrůstala na Sibiři.

Když Jošijuki Iwase (1904 - 2001) ukončil v Tokiu právnická studia, vrátil se zpět do svého rodiště, rybářské vesnice Onjuku na východě Japonska. Jako dárek tehdy dostal jeden z prvních fotoaparátů značky Kodak, a tak se rozhodl zdokumentovat tradiční život na vesnici. Múzami se mu staly domorodé lovkyně perel, kterým se v japonštině říká ama (ženy moře).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY