Žijte v souladu s vesmírem

Interdrought2020.com Žijte v souladu s vesmírem Image
Trávit čas knihou Žijte v souladu s vesmírem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Žijte v souladu s vesmírem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autor přináší alternativu pro ty, kdo jsou stále pohrouženi do metodiky proměny života podle staré školy (prosté stanovování cílů, pozitivní myšlení) a nabízí nové cesty využívající vnitřních nadpřirozených sil v každém z nás.„Stará škola“ se často domnívá, že člověk musí být na správném místě, znát správné lidi, uspět prostřednictvím potu a slz a brát na bedra tíhu celého světa. Na opačném konci spektra je „nová škola“, lidé, kteří přečetli bezpočet knih, prošli desítky workshopů a dospěli k závěru, že stačí jen poddat se milujícímu vesmíru, aby jejich životy mohly být transformovány jeho kouzlem. Mike Dooley říká, že ani jeden extrém nefunguje. Musíme nechat prostor nekonečné milosti a moudrosti vesmíru, jež nás vždy vede po té správné cestě, ale zároveň je potřeba být aktivní a snažit se.

NÁZEV SOUBORU: Žijte v souladu s vesmírem.pdf

AUTOR: Mike Dooley

ISBN: 9788073065997

VELIKOST SOUBORU: 5,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Žijte v souladu s vesmírem. Dooley, Mike. Vydání: Dobrovský-Beta 2014 ... a nabízí nové cesty využívající vnitřních nadpřirozených sil v každém z nás. „Stará škola" se často domnívá, že člověk musí být na správném místě, znát správné lidi, uspět prostřednictvím potu a slz a brát na bedra tíhu celého ...

Kniha: Žijte v souladu s vesmírem (Mike Dooley). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY