Benzin & celuloid

Interdrought2020.com Benzin & celuloid Image
Benzin & celuloid je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Richard Pecha. Přečtěte si s námi knihu Benzin & celuloid na interdrought2020.com
Výpravná kniha (více než 280 reprodukcí původních tiskovin a fotografií a 20 původních ilustrací) o životě prvorozeného syna ze starého a významného rodu Kolowrat-Krakowských, hraběti Alexanderu "Sašovi" Kolowrat-Krakowském. Saša Kolowrat byl účastníkem bezpočtu motocyklových a automobilových závodů, v letech 1907 – 1909 nejlepším evropským jezdcem (opakovaně zvítězil v Gaillonu, Semmeringu a Riesbergu), nezdolným v dálkových jízdách (mj. první místo v Kavkazské jízdě). Mimo jiné byl též akcionářem továrny Laurin & Klement a členem její správní rady, akcionářem firmy Austro – Daimler, konstruktérem, spolu s Ferdinandem Porsche tvůrcem legendárního vozu Sascha wagen. Saša Kolowrat však proslul také jako aviatik a zejména jako filmový producent, kameraman, režisér a vůdčí postava počátků rakouské kinematografie. Stal se objevitelem a mentorem světových filmových hvězd Marlene Dietrich, Alexandera Kordy, Michaela Curtize (Casablanca). Kniha, obsahující rovněž fotoromán z posledního filmu Café Elektric, vznikla na popud rodiny Kolowrat-Krakowských ke 130. výročí narození Alexandera hraběte Kolowrata.

NÁZEV SOUBORU: Benzin & celuloid.pdf

AUTOR: Richard Pecha

ISBN: 9788090647305

VELIKOST SOUBORU: 6,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Benzin & celuloid - Automobilový závodník a filmový magnát hrabě Saša Kolowrat - Pecha Richard . Výpravná kniha (více než 280 reprodukcí původních tiskovin a fotografií a 20 původních ilustrací) o životě prvorozeného syna ze starého a významného rodu Kolowrat-Krakowských, hraběti Alexanderu "Sašovi" Kolowrat-Krakowském.

Når limen er hærdet er den temparaturresistent fra -30 °C til 100 °C og modstandsdygtig over for vand (kan bruges udedørs),Benzin, olie og de fleste opløsningsmidler. Sekundtlimen indeholder ingen opløsningsmidler.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY