Orchideje

Interdrought2020.com Orchideje Image
Trávit čas knihou Orchideje! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Orchideje a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha je neocenitelným pomocníkem všech, kteří by se rádi věnovali pěstování orchidejí. Najdete v ní rady týkající se správného umístění rostliny v bytě, zalévání, hnojení.. A samozřejmě také barevné fotografie jednotlivých druhů, jak je pro vás vybral a sestavil specialista na orchideje, pracovník pražské botanické zahrady pan Jiří Rill.

NÁZEV SOUBORU: Orchideje.pdf

AUTOR: Jiří Rill

ISBN: 9788073713102

VELIKOST SOUBORU: 8,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak pěstovat orchideje: substráty a přesazování . Blíží se jaro a s ním nejvhodnější doba k přesazování orchidejí. Dozvíte se, jak pro orchideje vybrat či namíchat správný substrát, co jsou cocochipsy, jaká kůra je nejlepší a další praktické rady.

Orchideje nás fascinují svou exotickou krásou, fantastickými tvary a barvami květů. Jejich pěstování se stává rozšířeným koníčkem. Mnohé z nadšených pěstitelů jistě okouzlí i krása našich původních, lučních orchidejí, které právě rozkvétají. Jejich krása je stejná, jen si je musím prohlédnout zblízka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY