Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe)

Interdrought2020.com Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) Image
Trávit čas knihou Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ve fotografii se snoubí řemeslo a umění, znalosti a kreativita. Nedostatek znalostí a nezvládnuté řemeslo jsou na fotografiích vidět. Kreativita, umění a fotografické vidění dokážou z obyčejného snímku udělat dobrou fotografii.Dnešní fotoaparáty jsou tak dokonalé, že správně exponovaný snímek by dokázalo pořídit snad i moje kotě (nedokáže to ale, protože má tlapičky uzpůsobené něčemu jinému). Pokud však chcete postoupit z řady těch, kteří cvakají fotky, k těm, kteří fotografují, potřebujete znát alespoň některé základy fotografického řemesla. Publikace Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) přináší výběr toho, co by měl fotograf znát. Čtenář se dozví o základech kompozice a samozřejmě také o tom, jak využívat možnosti expozičních režimů svého fotoaparátu, co obnáší pojem SVĚTLO a jak s ním pracovat, jaké objektivy jsou k dispozici a k čemu se hodí, jak hledat objekty k fotografování a celou řadu dalších užitečných informací.Knížka je proložena inspirativními ukázkami snímků významných světových fotografů; zastoupen je např. americký krajinář Ansel Adams, Francouz Henri Cartier-Bresson, street fotograf Martin Parr, Dorothea Lange a řada dalších.Publikace je určena především začínajícím nebo i pokročilejším fotografům, kteří hledají cestu k lepším fotografiím a chtějí se dozvědět o fotografování něco více, než kde a co zmáčknout, ale současně se nechtějí prokousávat stovkami stránek často nezáživného a příliš technicistického čtení. Publikace Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) obsahuje přesně a odborně namíchaný koktejl toho, co pro svůj posun k lepšímu fotografování budete potřebovat.

NÁZEV SOUBORU: Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe).pdf

AUTOR: Henry Carroll

ISBN: 9788074133084

VELIKOST SOUBORU: 1,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

(Pokud chcete fotografovat lépe) - recenze 14.2.2016 Tuhle útlou nenápadnou knížku nejspíš mnozí začínající fotografové v knihkupectví přehlédnou - škoda, velká škoda, je to knížka opravdu povedená.

Pokud však chcete postoupit z řady těch, kteří cvakají fotky, k těm, kteří fotografují, potřebujete znát alespoň některé základy fotografického řemesla. Publikace Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) přináší výběr toho, co by měl fotograf znát.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY