Pomsta Grázlika Gaba

Interdrought2020.com Pomsta Grázlika Gaba Image
Trávit čas knihou Pomsta Grázlika Gaba! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pomsta Grázlika Gaba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Úryvok z tohoto dielu knižnej série o Grázlikovi Gabovi načítal Robo Roth a tu si ho môžete vypočuť:Druhé vydanie ďalších štyroch príbehov o tomto drsnom chalanovi. Dozvieme sa v nich, ako to dopadne, keď otec zoberie Grázlika Gaba do práce, ako šikovne opraví nový počítač a prečo musí ísť Vzorný Vilko do riaditeľne. Kto striehne na deti, ktoré nechcú chodiť do školskej jedálne? Ach, ako sladko chutí Gabova pomsta.Vhodné pre čitateľov od 7 rokov.

NÁZEV SOUBORU: Pomsta Grázlika Gaba.pdf

AUTOR: Francesca Simon

ISBN: 9788055608464

VELIKOST SOUBORU: 5,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pomsta Grázlika Gaba 4.17 € -15 %. ... Okrem Gaba sa zoznámite s jeho panovačnou spolužiačkou Náladovou Naďou, vždy dokonalým a poslušným bratom Vzorným Vilkom a inými deťmi zo susedstva, ktoré sú obeťami Gabových malých zlomyseľností. Parametre knihy.

Pomsta Grázlika Gaba. Francesca Simon. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. V ďalších štyroch príbehoch o tomto drsnom chalanovi sa dozvieme, ako to dopadne, keď otec zoberie Grázlika Gaba do práce, ako šikovne opraví nový počítač a prečo ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY