Pečenie krok za krokom

Interdrought2020.com Pečenie krok za krokom Image
Trávit čas knihou Pečenie krok za krokom! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pečenie krok za krokom a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pečieme ako profesionáli! Ak si knihu prezriete, zistíte, že aj bez cviku vás úspech neminie. Máte pred sebou vyše 100 receptov, v ktorých sa zrozumiteľne a detailne opisuje príprava základných druhov cesta i klasických a moderných koláčov či zákuskov. Pri práci vám iste pomôže aj 150 obrázkov, ktoré názorne ilustrujú jednotlivé pracovné kroky. Aby sme aj cukrárskym nováčikom zaručili, že ich práca nevyjde nazmar, doplnili sme knihu informáciami o materiáloch a pomôckach. Nájdete v nej aj účinnú a rýchlu pomoc pri prípadných nepodarkoch.

NÁZEV SOUBORU: Pečenie krok za krokom.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788055115511

VELIKOST SOUBORU: 2,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krok za krokom - grilovanie (step by step) This feature is not available right now. Please try again later.

Veterníky krok za krokom. Pridané používateľom aramana dňa 17. marec 2017 - 18:48. Popis. Aj ten kto nikdy nepiekol ich dokáže spraviť! ... ale ja mám stále v hlave veterníky za socíku a tam bol karamelový krem sladky a na ňom bol biely krém, ale ten teda sladký nebol. Poleva bola karamelová a sladká. Taký veterník by som ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY